Opinie

Często po tranaksach proszę o to, żeby Klienci wyrazili opinię na temat współpracy ze mną. Zdaje sobie sprawę, że dla Państwa może to być bardzo ważne.

 

Krystyna, 49 lat

Byłam u pana Damiana z ogromnym zadłużeniem. Udało się wszystko naprawić i teraz mam jeden kredyt.

 

Mariusz Nowakowski, 38 lat

Bezproblemowo. Sprawnie załatwiona sprawa. taniej jak u mnie w banku.

 

Marcin, 26 lat

Polecam Pana Damiana. Bardzo mi pomógł przy konsolidacji zobowiązań. Było tego bardzo dużo, ale na szczęście udało się wszystko załatwić. 

 

Kinga N, 27 lat

Pana Damian od samego począktku naszej współpracy zdobył moje zaufanie swoim ogromnym zaangażowaniem. Miał dużo cierpliwości, tłumaczył wszystko bardzo dokładnie i pomógł mi w sytuacji, która wydawała się bez wyjścia. Serdecznie polecam Pana Damiana.

 

Mariola i Tomasz Zielińscy

Kredyt hipoteczny na budowę domu załatwialiśmy u doradcy kredytowego Damian Jarczyka. Wszystko w jak najlepszym porządku. Profesjonalnie od a do z. 

 

Tomasz P.

Dziękuję za pomoc. Teraz wszystko jest ok.

 

Andrzej P.

4 kredyty (2 vivusy) połączone w jeden w banku. Wszystko bez problemowo. Odetchnąłem z ulgą. Bardzo dziękuje.

 

Karolina, 33 lata

Zwróciłam się do pana Damiana kiedy mój bank odmówił mi kredytu z powodu braku zdolności. Pan Damian wszystko załtawił bez problemu w 2-3 dni i udało się oszczędzić na racie i zyskać 7 tysięcy dodatkowej gotówki.

 

Kazimierz G.

Profesjonalista w każdym calu. Zna się na swojej robocie jak mało kto. Najpierw wyprostował mi sytuajcę z kredytami prywatnymi (po rozwodzie nie wyglądało to zbyt ciekawie), a potem pomógł przy finansowaniu na firmę (sklepy spożywcze).

 

Agata i Daniel

Byliśmy z mężem w sprawie konsolidacji. Raty przewyższały nasze wynagrodzenie. Byliśmy w beznadziejnej sytuacji, ale na faceboku znalazłam Pana Damiana. Zadzwoniłam, spotkaliśmy się i pomimo tego, że nie było łatwo po ok. 1,,5 tygodnia udało się załatwić finansowanie. Z rat prawie 5,5 tysiąca zrobiło się 1700. Polecam każdemu kto się zastanawia. Lepiej nie można trafić. 

 

Krystian, 30 lat

Opinia może być tylko pozytywna. Wszystko załatwione sprawnie. Widać, ża Damian Jarczyk ekspert kredytowy potrafi załatwić każdy kredyt.

 

Magdalena Sz.

Panie Damianie, z przyjemnością wystawię Panu opinię. Jest Pan niesamowity. Nie wiem co bym bez Pana zrobila. 

 

Jan, 42 lata

Profesjonalista w każdym calu!

 

Zachęcam wszystkich moich klientów do przesyłania opinii na mój temat na adres mailowy. Podziel się opinią. To dla mnie bardzo ważne.

793-366-398

kontakt@damian-jarczyk.pl

Dowiedz się więcej o mnie klikając w poniższy przycisk