Opinie

Często po tranaksach proszę o to, żeby Klienci wyrazili opinię na temat współpracy ze mną. Zdaje sobie sprawę, że dla Państwa może to być bardzo ważne.

 

Damian Jarczyk – Ekspert Kredytowy – Opinie Klientów

 

Franciszek, 38 lat

Pan Damian pomógł mi wyjść z gigantycznych kredytów. Skonsolidował kredyt, mimo tego, że w swoim banku dostałem decyzję negatywną. Bardzo dziękuję i z całego serca wszystkim polecam!

Aniela, 60 lat

Opinia o Panu Damianie może być tylko jedna – jest niesamowity w tym co robi. To profesjonalista w każdym calu. Polecam 🙂

Marcin, 29 lat

Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu.

Mateusz, 41 lat

Każdemu polecam Pana Damiana. Jest profesjonalny, rzeczowy i załatwia wszystko sprawnie.

Tomasz, 46 lat

DAMIAN JARCZYK – specjalista od spraw beznadziejnych. Jeszcze raz dziękuję za pomoc w trudnej sprawie. Teraz jest ok.

Marzena, 39 lat

Pan Damian załatwiał mi kredyt konsolidacyjny na spłatę pożyczek pozabankowych. Wszystko przebiegło sprawnie i zostałam z jedną ratą w banku.

Anna, 40 lat

Mój beznadziejny przypadek udało się rozwiązać, mimo, że inni doradcy się poddali. Ciesze się, że zdecydowałam się na spotkanie z Panem Damianem, bo teraz żyję spokojnie.

Aleksander, 49 lat

Kredyt załatwiony w 2 dni robocze. Wszystko ok.

Daniel, 28 lat

Popadłem w tarapaty finansowe przez własną głupotę i lekkomyślność. Zadzwoniłem do Pana Damiana umówić się na spotkanie. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a Pan Damian powiedział jaki ma plan, żebym wyszedł z długów. Wszystko było tak jak mówił i pozbyłem się drogich kredytów raz na zawsze.

Andrzej, 50 lat.

Mój bank proponował mi 35 tysięcy, a Pan Damian załatwił ponad 100. OGROM wiedzy Pana Damiana jest niesamowity. Bardzo dziękuję i każdemu polecam.

Julia, 32 lata

Znalazłam stronę Pana Damiana na Facebooku. Postanowiłam zadzwonić, bo nie miałam nic do stracenia. Byłam w beznadziejnej sytuacji, a Pan Damian załatwił mi konsolidację i dzięki temu płacę 720 zł miesięcznie na 10 lat. Polecam każdemu, kto zastanawia się jak wyjść z długów!

Krzysztof, 52 lata

Panie Damianie, najbardziej zaimponował mi Pan swoimi znajomościami w bankach. Widać, że zna się Pan na robocie jak mało kto. Z przyjemnością proszę o dodanie tej opinii na swoją stronę.

Krystyna, 49 lat

Byłam u pana Damiana z ogromnym zadłużeniem. Udało się wszystko naprawić i teraz mam jeden kredyt.

Mariusz Nowakowski, 38 lat

Bezproblemowo. Sprawnie załatwiona sprawa. taniej jak u mnie w banku.

Marcin, 26 lat

Polecam Pana Damiana. Bardzo mi pomógł przy konsolidacji zobowiązań. Było tego bardzo dużo, ale na szczęście udało się wszystko załatwić.

Kinga N, 27 lat

Pana Damian od samego początku naszej współpracy zdobył moje zaufanie swoim ogromnym zaangażowaniem. Miał dużo cierpliwości, tłumaczył wszystko bardzo dokładnie i pomógł mi w sytuacji, która wydawała się bez wyjścia. Serdecznie polecam Pana Damiana.

Mariola i Tomasz Zielińscy

Kredyt hipoteczny na budowę domu załatwialiśmy u doradcy kredytowego Damian Jarczyka. Wszystko w jak najlepszym porządku. Profesjonalnie od a do z.

Marcin P.

Dziękuję za pomoc. W końcu wszystko jest dobrze.

Andrzej P.

4 kredyty (2 vivusy) połączone w jeden w banku. Wszystko bez problemowo. Odetchnąłem z ulgą. Bardzo dziękuje.

Karolina, 33 lata

Zwróciłam się do pana Damiana kiedy mój bank odmówił mi kredytu z powodu braku zdolności. Pan Damian wszystko załatwił bez problemu w 2-3 dni i udało się oszczędzić na racie i zyskać 7 tysięcy dodatkowej gotówki.

Kazimierz G.

Profesjonalista w każdym calu. Zna się na swojej robocie jak mało kto. Najpierw wyprostował mi sytuację z kredytami prywatnymi (po rozwodzie nie wyglądało to zbyt ciekawie), a potem pomógł przy finansowaniu na firmę (sklepy spożywcze).

Agata i Daniel

Byliśmy z mężem w sprawie konsolidacji. Raty przewyższały nasze wynagrodzenie. Byliśmy w beznadziejnej sytuacji, ale na faceboku znalazłam Pana Damiana. Zadzwoniłam, spotkaliśmy się i pomimo tego, że nie było łatwo po ok. 1,5 tygodnia udało się załatwić finansowanie. Z rat prawie 5,5 tysiąca zrobiło się 1700. Polecam każdemu kto się zastanawia. Lepiej nie można trafić.

Krystian, 30 lat

Opinia może być tylko pozytywna. Wszystko załatwione sprawnie. Widać, ża Damian Jarczyk ekspert kredytowy potrafi załatwić każdy kredyt.

Magdalena Sz.

Panie Damianie, z przyjemnością wystawię Panu opinię. Jest Pan niesamowity. Nie wiem co bym bez Pana zrobila.

Jan, 42 lata

Profesjonalista w każdym calu!

Zachęcam wszystkich moich klientów do przesyłania opinii na mój temat na adres mailowy. Podziel się opinią. To dla mnie bardzo ważne.

793-366-398

kontakt@damian-jarczyk.pl

Dowiedz się więcej o mnie klikając w poniższy przycisk