Kredyty

Jako pośrednik kredytowy zajmuję się pozyskiwaniem kredytów bankowych. Współpracuję z wszystkimi dużymi bankami w Polsce. Znam procedury i procesy w każdym banku. Bazując na wiedzy i doświadczeniu potrafię dobrać odpowiednie finansowanie do potrzeb moich klientów.

 

Obszarem mojej działalności są:

1. Kredyty gotówkowe

Kredyt na cel dowolny, niezabezpieczony.

2. Kredyty konsolidacyjne

Konsolidacji mogą podlegać kredyty bankowe, pozabankowe oraz hipoteczne

3. Kredyty hipoteczne

Zakup, refinansowanie oraz pożyczki hipoteczne

4. Kredyty firmowe

Jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe i kapitałowe

Proces pozyskiwania kredytu zaczynamy od spotkania, na którym określamy oczekiwania Klienta. Istotne jest również to jak wygląda sytuacja zawodowa Klienta oraz dotychczasowa historia kredytowa. Te czynniki w największym stopniu determinują przyznawalność kredytów.

 

Podczas spotkania zbieram wszystkie informację o Kliencie i podejmujemy wstępne decyzje dotyczące wyboru finansowania, czy planu na pozyskania kredytu. Kompletujemy wnioski kredytowe oraz potrzebne dokumenty. Całym procesem opiekuję się osobiście od początku do końca. Klient określa czego potrzebuje, a ja dostarczam mu efekt w postaci udzielonego kredytu.

 

Współpraca ze mną jest całkowicie darmowa. Prowizję płaci mi bank. Co ważne – w mojej ofercie są oferty dokładni te, które sprzedaje bank. Dlatego moja oferta nie będzie droższa niż ta, którą potencjalnie otrzymacie Państwo w banku. Wręcz przeciwnie, zawsze negocjuję dla moich klientów najkorzystniejsze warunki, dlatego na kosztach kredytu możemy dużo ugrać.

 

W celu omówienia szczegółów własnej sytuacji zachęcam do kontaktu telefonicznego. Nic to Państwa nie kosztuje, a może zakończyć się spotkaniem i uzyskaniem kredytu.

 

793-366-398

kontakt@damian-jarczyk.pl

Dowiedz się więcej o mnie klikając w poniższy przycisk

Osoby zainteresowane konsolidacją kredytów zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formualrz.

 

793-366-398

kontakt@damian-jarczyk.pl