KONSOLIDACJA

Konsolidacja kredytów

Konsolidacja to moja specjalność. Gdybym miał zrobić zestawienie wszystkich moich transakcji na rynku kredytów, to ok. 85% dotyczyłoby właśnie konsolidacji. To doświadczenie powoduje, że doskonale rozumiem sytuacje klientów oraz to, jak banki mogą ich ocenić. W większości przypadków wiem po krótkiej rozmowie telefonicznej, czy sytuacja mojego Klienta jest do wybronienia, czy potrzebujemy wprowadzić plan przygotowujący do konsolidacji.

 

Konsolidacja kredytów, to nic innego jak połączenie kilku swoich zobowiązań w jeden tańszy kredyt. Konsolidacji mogą podlegać:

  • Kredyty gotówkowe,
  • Kredyty pozabankowe (w tym chwilówki),
  • Kredyty hipoteczne,
  • Kredyty firmowe,
  • Kredyty wcześniej konsolidowane,
  • Karty kredytowe i limity w rachunku bankowym.

 

 

W jakich przypadkach powinniśmy konsolidować swoje zobowiązania?

Konsolidować możemy zarówno kredyty gotówkowe, hipoteczne, jak i firmowe. Dodatkowo należy pamiętać, że niektóre banki z powodzeniem konsolidują kredyty pozabankowe. To bardzo ważne, ponieważ kredyty pozabankowe mają bardzo wysokie koszty własne. Dlatego konsolidując jest w bankach możemy zyskać w każdym z w/w obszarów.

Zazwyczaj klienci szukają konsolidacji, kiedy pojawiają się problemy ze spłatą rat lub brakuje zdolności kredytowej aby wziąć kolejną pożyczkę. Niestety konsolidacja kredytów na własną rękę często nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Banki niejednokrotnie odmawiają udzielenia takiego kredytu lub proponują pożyczkę na bardzo niekorzystnych dla nas warunkach. Wtedy właśnie powinniśmy zwrócić się do specjalisty.

 

Istotne jest, żeby z całej tej akcji uzyskać jak najwięcej korzyści. Co pomożemy zyskać?

  1. Obniżenie raty
  2. Obniżenie całkowitych kosztów kredytu
  3. Skrócić lub wydłużyć okres kredytowania
  4. Uzyskać zwrot prowizji i zwrot z ubezpieczenia!

Dla wielu klientów bardzo istotny jest sam fakt, że mogą płacić tylko jeden kredyt zamiast kilku. Znacznie łatwiej nad tym zapanować i zaplanować wydatki.

 

 

Każdy przypadek jest inny, dlatego zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu wstępnego omówienia sprawy. Nic to Państwa nie kosztuje. Możecie Państwo pomóc sobie, swojej rodzinie i w końcu zrzucić z siebie pętlę finansową.  Zapraszam.

Dowiedz się więcej o mnie klikając w poniższy przycisk

Osoby zainteresowane konsolidacją kredytów zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formualrz.

 

793-366-398

kontakt@damian-jarczyk.pl