KONSOLIDACJA

Konsolidacja kredytów to moja specjalność. Gdybym miał zrobić zestawienie wszystkich moich transakcji na rynku kredytów, to ok. 85% dotyczyłoby właśnie konsolidacji. To doświadczenie powoduje, że doskonale rozumiem sytuacje klientów oraz to, jak banki mogą ich ocenić. W większości przypadków wiem po krótkiej rozmowie telefonicznej, czy sytuacja mojego Klienta jest do wybronienia, czy potrzebujemy wprowadzić plan przygotowujący do konsolidacji.

 

Konsolidacja kredytów, to nic innego jak połączenie kilku swoich zobowiązań w jeden tańszy kredyt. Istotne jest, żeby z całej tej akcji uzyskać jak najwięcej korzyści. Możemy zyskać na obniżeniu raty, obniżeniu całkowitego kosztu kredytu czy też uzyskać zwrot z prowizji i ubezpieczenia wcześniej spłaconych zobowiązań. Dla wielu klientów bardzo istotny jest sam fakt, że mogą płacić tylko jeden kredyt zamiast kilku. Znacznie łatwiej nad tym zapanować i zaplanować wydatki.

 

Konsolidować możemy zarówno kredyty gotówkowe, hipoteczne, jak i firmowe. Dodatkowo należy pamiętać, że niektóre banki z powodzeniem konsolidują kredyty pozabankowe. To bardzo ważne, ponieważ kredyty pozabankowe mają bardzo wysokie koszty własne. Dlatego konsolidując jest w bankach możemy zyskać w każdym z w/w obszarów.

 

Każdy przypadek jest inny, dlatego zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu wstępnego omówienia sprawy. Nic to Państwa nie kosztuje. Możecie Państwo pomóc sobie, swojej rodzinie i w końcu zrzucić z siebie pętle finansową.  Zapraszam.

Dowiedz się więcej o mnie klikając w poniższy przycisk

Osoby zainteresowane konsolidacją kredytów zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formualrz.

 

793-366-398

kontakt@damian-jarczyk.pl