Ubezpieczenie na życie i zdrowie – Pobyt ubezpieczonego w szpitalu w wyniku choroby koronawirusa i innych.

 

Post ten traktuję jako wiadomość pilną dla Państwa, ponieważ od kilku dni wprost zalewają mnie wiadomości z pytaniem o ubezpieczenie na wypadek epidemii koronawirusa. Pytacie Państwo o to jak się zabezpieczyć, co robić w przypadku epidemii i przede wszystkim – jak się ubezpieczyć na wypadek wykrycia koronawirusa.

 

Przede wszystkim musicie Państwo pamiętać, że nie ma czegoś takiego jak ubezpieczenie od koronawirusa. Jest natomiast ubezpieczenie na życie i zdrowie, które w umowach dodatkowych ma pobyt w szpitalu w wyniku choroby. Jeśli ktoś z Państwa ma ubezpieczenie na życie, to sugeruję sprawdzić, czy mają Państwo to w zakresie swojego ubezpieczenia. Jeśli nie – trzeba uzupełnić umowę o ten zakres.

 

Dla osób, które nie mają w ogóle ubezpieczenia na życie lub mają wyłączenie ubezpieczenie grupowe w pracy, sugeruję zastanowić się nad zakupem polisy na życie, która w zakresie ma pobyt w szpitalu w wyniku choroby. Tylko takie ubezpieczenie da Państwu gwarancję spokoju – przynajmniej tego finansowego, ponieważ za każdy dzień pobytu w szpitalu dostaniecie Państwo konkretnie wyliczoną kwotę. Co ważne, w przypadku kiedy ubezpieczony trafi na OIOM w wyniku niewydolności oddechowej (czyli typowe objawy dla koronawirusa) nie obowiązuje karencja. Mogą się Państwo dzisiaj ubezpieczyć, a jutro trafić do szpitala, a towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci odszkodowanie.

 

Koszt takiego ubezpieczenia zależy od kilku czynników, ale głównie od wieku ubezpieczonego oraz sumy ubezpieczenia. Dla przykładu, koszt ubezpieczenia dla 40 latka, którego ostatnio ubezpieczałem to 31 złotych miesięcznie. Suma ubezpieczenia 30.000 złotych za sam pobyt w szpitalu – tj. 300 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu! 

 

Za 30 złotych kupujecie Państwo bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. To znacznie lepsza inwestycja, niż kupno maseczki ochronnej.

 

 

Jeżeli nie posiadasz ubezpieczenia na życie w ogóle, to warto poważnie się nad tym zastanowić. Teraz jest na to dobry moment. Więcej o tym, jak to zrobić piszę w >>TUTAJ<<

 

Każdą składkę muszę skalkulować indywidualnie, dlatego proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

793-366-398

ubezpieczenia@damian-jarczyk.pl

 

Przeczytaj opinie o mojej działalności:

 

Opinie Ubezpieczenia