fbpx

Ubezpieczenia

Od wielu lat pracuję w sektorze usług finansowych, gdzie moimi klientami są osoby prywatne oraz małe firmy. Podczas spotkań handlowych poruszam kwestie ważne i istotne w życiu moich klientów. Rozmawiamy głównie o finansach.

Naturalnym kierunkiem mojego rozwoju zawodowego było poszerzenie mojej działalności o produkty ubezpieczeniowe. Wielu moich klientów dowiadywało się o tym podczas spotkań dotyczących kredytów. Ku mojemu zdziwieniu, zainteresowanie jest całkiem spore, a ja sukcesywnie mogłem poszerzać portfel zadowolonych klientów, którzy ubezpieczają u mnie swoje samochody, nieruchomości, zdrowie i życie (w tym ubezpieczenia grupowe) oraz firmy. Po prawie 2 latach pracy z klientami postanowiłem, że ubezpieczenia przestaną być dodatkowym zajęciem, a staną się równolegle prężnie prowadzoną działalnością.

Do dyspozycji moich klientów mam ponad 20 największych towarzystw ubezpieczeniowych. Praca jako multi agent ubezpieczeniowy pozwala mi obsługiwać zdalnie klientów z całej Polski.

multiagent ubezpieczeniowy

Zdaję sobie sprawę, że w dobie porównywarek internetowych, wielu klientów idzie na łatwiznę i wrzuca swoje dane do internetowej porównywarki. Ja nie jestem zwolennikiem takich metod. Porównywarki „nie myślą” kreatywnie, nie narzucają zniżek, nie mają pakietów itd. Dodatkowo, klienci, którzy decydują się na porównywarki internetowe, muszą wyrazić zgody marketingowe we wszystkich firmach, które obsługuje dana porównywarka. Ciężko potem odgonić się od telefonów z call center. Przy współpracy ze mną ten problem nie istnieje, a Państwa dane są dobrze zabezpieczone.

Zachęcam więc do współpracy ze mną przy zawieraniu umów ubezpieczeniowych. Nieważne, czy chcą Państwo ubezpieczyć samochód, życie, wycieczkę dziecka czy cokolwiek innego. Jestem do dyspozycji niemalże cały czas. Większość moich klientów współpracuje ze mną stale, a nie tylko jednorazowo. Jestem dla nich „Panem od ubezpieczeń”. Mam też dosyć dużą otwartą grupę dla ubezpieczeń grupowych i wiele osób rezygnuje z tego ubezpieczenia w swoim zakładzie pracy, ponieważ moja oferta jest po prostu korzystniejsza.

 

Zachęcam do krótkiej rozmowy telefonicznej.

Dane kontaktowe:

tel. 793-366-398

mail. kontakt@damian-jarczyk.pl

Jakie ubezpieczenie?
SamochoduGrupoweZdrowie i ŻycieFirmaInne

 

Damian Jarczyk - ekspert kredytowy