Ubezpieczenia komunikacyjne

OC / AC i inne

Ubezpieczenie OC to obowiązek każdego właściciela samochodu. Niestety, jest to koszt, który jest ponoszony bez realnej korzyści dla właściciela polisy. Z naszego OC pokrywane są koszty naprawy uszkodzonego przez nas pojazdu. Dlatego jedynym kryterium, jakie powinniśmy wziąć pod uwagę przy kalkulacji polisy OC jest cena. Nie ma bowiem, żadnych korzyści przy zakupie polisy z wyższą stawką.

Inna sprawa tyczy się polis AC. Tutaj cena oczywiście gra istotną rolę, ale nie powinna być jedynym kryterium, które powinno być brane pod uwagę. Trzeba zwrócić szczególną uwagę na zapisy udziałów własnych w szkodzie, czy proces wypłaty odszkodowania. W przypadku szkody, to MY musimy się starać o wypłatę odszkodowania, więc dobrze wybrać firmę, w której ten proces jest przyjemniejszy. Nawet kosztem wyżej stawki o kilkadziesiąt złotych.

W obu tych przypadkach zapraszam do kontaktu ze mną. Jestem multiagentem ubezpieczeniowym. Mam w swojej ofercie ubezpieczenia takich firm jak PZU, Allianz, Axa, Benefia, Compensa, Ergo Hestia, Generali, HDI, InterRisk, Link4, MTU, Proama, Uniqa, Warta, Wiener. Zupełnie za darmo skalkuluję i porównam dla Państwa ubezpieczenie OC / AC i przedstawię najkorzystniejszą ofertę. Potrzebuję do tego wyłącznie dowód rejestracyjny i kilka podstawowych danych Klienta.

Nie ma sensu w ciemno wierzyć w jedną firmę ubezpieczeniową i przedłużać obecną polisę, bo jeśli inne towarzystwo będzie miało korzystniejszą ofertę, to po co przepłacać (zobacz ile mogli stracić inni moi Klienci, gdyby przedłużyli swoje polisy). Moi klienci ubezpieczają za moim pośrednictwem wszystkie swoje samochody, nieruchomości, czy życie. Jest to wygodniejsze, szybsze i bezpieczniejsze niż korzystanie z porównywarek internetowych, czy poleceń.

Zachęcam do zapoznania się z opiniami klientów >>TUTAJ<<

Zapraszam do kontaktu, to naprawdę nic nie kosztuje, a pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze.

Damian Jarczyk
793-366-398

ubezpieczenia@damian-jarczyk.pl