Opinie Ubezpieczenia

Damian Jarczyk – ubezpieczenia | Opinie

 

Serdecznie dziękuję za każdą opinię na mój temat. Większość moich klientów pochodzi z rekomendacji, więc jest to dla mnie ogromna wartość.

Poniżej zamieszczam opinie osób, które zdecydowały się opisać proces współpracy ze mną. Zachęcam do zapoznania się.

 

 

Anna Tomanek

Nie ma sensu szukać na własną ręką ubezpieczenia. Pan Damian załatwia wszystko i dysponuje gigantyczną wiedzą. Serdecznie polecam!


Małgorzata Rus

Trafiłam na stronę Pana Damiana na facebooku i wykupiłam polisę na życie. Pan Damian zadzwonił, wypytał o wszystko i przedstawił wstępne propozycje. Wszystko poszło bezproblemowo.


Piotr

Znamy się z Damianem prywatnie już kilka lat, więc byłem jego klientem od początku. Ubezpieczam auta, firmę, życie i z całego serca polecam. Najtaniej, najlepiej i przede wszystkim – wygodnie.


firma

Nasze przedsiębiorstwo postanowiło zlecić firmie DAMIAN JARCZYK znalezienie ubezpieczenia grupowego dla pracowników naszej organizacji. Przedstawiciel firmy Pan Damian Jarczyk wykazał się należytą starannością w wykonywaniu swoich czynności, co zaowocowało nawiązaniem współpracy z jednym z Towarzystw Ubezpieczeniowych, działających w zakresie ubezpieczeń grupowych. 


Grzegorz Kurz

Kończyła mi się polisa OC. Postanowiłem porównać propozycję przedłużenia polisy z ofertami na rynku. Zmieniłem towarzystwo ubezpieczeniowe i zaoszczędziłem ok. 350 złotych. Dokumenty miałem wszystkie na mailu, a wersja papierowa przyszła pocztą po 2 dniach. Wszystko załatwiłem bez wychodzenia z domu. Będę polecał Pana Damiana.


Amanda i Tomasz Zjawińscy

Pana Damiana poznaliśmy przy załatwianiu kredytu hipotecznego. Najpierw ubezpieczyliśmy dom pod kredyt, potem zaczęliśmy wszystkie ubezpieczenia kierować właśnie do niego. Polecamy z całego serca. Wszystkim polecamy Pana Damiana, bo jest to profesjonalista i pracuje głównie dla ludzi, a nie dla siebie. 


Anna R.

Ubezpieczam u Pana Damiana Jarczyka samochód. Poleciłam jego usługi braciom, rodzicom, kuzynostwu i znajomym. Wszyscy są bardzo zadowoleni.


Specjalista kardiolog

Pracuję jako lekarz specjalista i zakupiłem polisę OC medyczne dzięki agentowi Damian Jarczyk. Wyszło taniej, niż płaciłem do tej pory. 


Kamil Janiszewski

Ubezpieczenie wycieczek, komunikacyjne i życie ubezpieczam u jednego agenta Damiana Jarczyk (w kilku różnych towarzystwach).


Karolina Kozłowska

Zadzwoniłam do p. Damiana w pilnej sprawie, bo syn musiał mieć ubezpieczenie na wycieczkę szkolną. Składka wyszła 9 złotych 🙂 


Apolonia

Szukałam ubezpieczenia dla swojego pierwszego samochodu. Już prawie zgodziłam się na składkę ponad 2500 bo wiadomo że młodzi mają drogą. Coś mnie tknęło i napisałam do DAMIANA JARCZYKA i po przeliczeniu gdzieś indziej wyszło 1450. PONAD TYSIĄC ZŁOTYCH TANIEJ! Już wszystko bede u niego ubezpieczała.


Marcin O

Przerabiałem już kilku agentów i multiagentów i zawsze coś było nie tak. Albo ktoś czegoś zapomniał albo zawalił, pomylił się albo okazywało się, że sam znajdowałem taniej. Ostatnie kilka polis robiłem u pana Damiana i na razie bez zastrzeżeń. Jeśli tak będzie się układać współpraca to na pewno będzie pan miał bardzo dużo poleceń ode mnie.


Katarzyna Owczarek

Kontakt do pana Damiana dostałam od przyjaciółki. Obie wykupiłyśmy polisę na życie. Pan Damian przyjechał do domu, wszystko wyjaśnił, więc nie miałam absolutnie żadnych obaw. W najbliższym czasie kończy mi się polisa na samochód, więc na pewno znowu się zwrócę do pana.


 

Zachęcam do zostawienia opinii na temat współpracy ze mną w wiadomości mailowej.