Opinie kredyty

Damian Jarczyk – Ekspert Kredytowy – Opinie Klientów

Franciszek, 38 lat

Pan Damian pomógł mi wyjść z gigantycznych kredytów. Skonsolidował kredyt, mimo tego, że w swoim banku dostałem decyzję negatywną. Bardzo dziękuję i z całego serca wszystkim polecam!


Aniela, 60 lat

Opinia o Panu Damianie może być tylko jedna – jest niesamowity w tym co robi. To profesjonalista w każdym calu. Polecam 🙂


Marcin, 29 lat

Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu.


Mateusz, 41 lat

Każdemu polecam Pana Damiana. Jest profesjonalny, rzeczowy i załatwia wszystko sprawnie.


Tomasz, 46 lat

DAMIAN JARCZYK – specjalista od spraw beznadziejnych. Jeszcze raz dziękuję za pomoc w trudnej sprawie. Teraz jest ok. 


Marzena, 39 lat

Pan Damian załatwiał mi kredyt konsolidacyjny na spłatę pożyczek pozabankowych. Wszystko przebiegło sprawnie i zostałam z jedną ratą w banku.


Anna, 40 lat

Mój beznadziejny przypadek udało się rozwiązać, mimo, że inni doradcy się poddali. Ciesze się, że zdecydowałam się na spotkanie z Panem Damianem, bo teraz żyję spokojnie.


Aleksander, 49 lat

Kredyt załatwiony w 2 dni robocze. Wszystko ok.


Daniel, 28 lat

Popadłem w tarapaty finansowe przez własną głupotę i lekkomyślność. Zadzwoniłem do Pana Damiana umówić się na spotkanie. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a Pan Damian powiedział jaki ma plan, żebym wyszedł z długów. Wszystko było tak jak mówił i pozbyłem się drogich kredytów raz na zawsze.


Andrzej, 50 lat.

Mój bank proponował mi 35 tysięcy, a Pan Damian załatwił ponad 100. Ogrom wiedzy Pana Damiana jest niesamowity. Bardzo dziękuję i każdemu polecam.


Julia, 32 lata

Znalazłam stronę Pana Damiana na Facebooku. Postanowiłam zadzwonić, bo nie miałam nic do stracenia. Byłam w beznadziejnej sytuacji, a Pan Damian załatwił mi konsolidację i dzięki temu płacę 720 zł miesięcznie na 10 lat. Polecam każdemu, kto zastanawia się jak wyjść z długów!


Krzysztof, 52 lata

Panie Damianie, najbardziej zaimponował mi Pan swoimi znajomościami w bankach. Widać, że zna się Pan na robocie jak mało kto. Z przyjemnością proszę o dodanie tej opinii na swoją stronę. 


Zachęcam do zostawienia opinii na temat współpracy ze mną w wiadomości mailowej.