Pożyczki prywatne

Pożyczki prywatne są ciekawą alternatywą dla osób, które z jakiś powodów nie chcą lub nie otrzymali finansowania z banku. Powodów może być wiele. Do tych najbardziej popularnych należą: brak zdolności, zła historia kredytowa, wnioskowana kwota jest poza procedurami banku.

Z pożyczki prywatnej może skorzystać zarówno osoba fizyczna, osoba prowadząca działalność gospodarczą jak i spółki. Istotnym elementem takiej pożyczki jest zabezpieczenie. Inwestor, który będzie pożyczkodawcą zawsze będzie wymagał, aby wartość zabezpieczenia przewyższała wartość pożyczki do spłaty. W zależności od tego, co jest przedmiotem zabezpieczenia, inwestorzy są w stanie udzielić finansowania na poziomie do 75% wartości zabezpieczenia.

Przedmiotem zabezpieczenia mogą być nieruchomości, ruchomości, jak również akcje czy udziały w firmie. Ogólnie rzecz ujmując, jeżeli da się coś wycenić rynkowo, to może to być uznawane za zabezpieczenie.

W przeciwieństwie do banków, w przypadku pożyczek prywatnych, nie istnieją z góry określone procedury. Nie ma ograniczeń co do kwot udzielonych, okresu spłaty, czy kosztów pożyczki. Wszystko ustalane jest indywidualnie. Z uwagi na złożony proces, kwoty przeważnie zaczynają się od 100 tysięcy w górę. Górna granica teoretycznie nie istnieje. Mam na swoim koncie transakcje o wartości powyżej 10 milionów złotych.

Inwestorem zazwyczaj jest osoba prawna, firma lub fundusz, który gromadzi środki pod inwestycje tego typu. Umowa pożyczki jest podpisywana w formie aktu notarialnego. Dlatego też, każda transakcja jest prawnie zabezpieczona. Co ważne – pożyczka nie pojawia się w żadnych bazach. Jest zupełnie niewidoczna dla banków.

W przypadku zainteresowania ofertą pożyczki prywatnej, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Telefon

793-366-398


[recaptcha]